Із Тячівщини на Схід відправили 12 тонн подарунків для дітей та гуманітарної допомоги (ФОТО)

Із Тячівщини на Схід відправили 12 тонн подарунків для дітей та гуманітарної допомоги (ФОТО)

Основну вагу вантажу склали подарунки для школярів Артемівська, які у рамках благодійної акції «Діти Закарпаття – дітям Артемівська» підготували учні загальноосвітніх закладів Тячівщини: Бедевлянської, Тересвянської, Буштинської, Вільховецької, Нересницької, Новоселицької, Тереблянської, Дубівської, Тячівських №1 та №2, Грушівської, Нижньоапшанської, Тернівської, Солотвинських №1 та №2, Краснянської шкіл.

Також вантажівку було доукомплектовано гуманітарною допомогою, яку принесли люди доброї волі з усього району для українських воїнів. Зокрема, для потреб бійців АТО, що нині перебувають у Дебальцеві, Пісках та Волновасі, було відправлено теплі речі, продукти харчування, кількома дизельних станцій, маскувальні сітки та понад 120 протигазів.

Перед відправкою благодійні дарунки освятив декан Тячівського деканату Мукачівської греко-католицької єпархії отець Йосип. Відтак фура вирушила до адресатів у супроводі координатора благодійного фонду «Горгани» Богдана Колодницького.

Як зазначають волонтери центру, напередодні було відправлено у зону АТО для військових ще кілька вантажів. Зокрема, 15 січня стабілізатор напруги, будівельну піну, фонарики та батарейки було передано бійцям 128-ої гірсько-піхотної бригади. А 17 січня теплі речі, харчі та маскувальні сітки – «айдарівцям», повідомляють у Тячівській РДА.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/134681-Iz-Tiachivshchyny-na-Skhid-vidpravyly-12-tonn-podarunkiv-dlia-ditei-ta-humanitarnoi-dopomohy-FOTO”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Форум

Все темы форума Добавить тему

Вход